Провідний турецький банк
в Україні

deposit.pngМи допомагаємо Вам заощадити і примножити Ваші гроші. Наш спектр продуктів дозволить Вам не тільки зберегти кошти, але й отримувати регулярний прибуток.

Ми прислухаємося до Ваших потреб. Для вирішення різних фінансових завдань КРЕДИТВЕСТ БАНК пропонує Вам як класичні, так і інноваційні депозитні продукти з гнучкими і вигідними умовами.

Ми цінуємо Ваш час. Щоб оформити депозит у КРЕДИТВЕСТ БАНКу Вам знадобиться мінімум зусиль і документів.

Депозит «Класичний»
Найбільш прибутковий з усіх депозитних продуктів, який ідеально підходить для збереження та примноження вільних коштів.

Депозит «Класичний +»
Один з найбільш прибуткових депозитних продуктів. На відміну від «Класичного», відсотки сплачуються щомісяця. «Класичний+» підходить для збереження вільних коштів та для отримання регулярного додаткового прибутку.

Депозит «VIP»
Депозит VIP дозволить Вам  заощадити і примножити кошти з виплатою відсотків навіть при  достроковому розірванні договору  за гнучкою системою ставок.

Депозит «Багатій»
Депозит «Багатій» дозволить Вам одночасно заощадити і примножити кошти завдяки капіталізації відсотків на Вашому депозитному рахунку.

Вклад на вимогу «ДІАМАНТ ВЕСТ»    
Вклад на вимогу поєднує найкращі властивості вкладного та поточного рахунків. Ви отримуєте стабільний дохід від надійного Банку у вигляді відсотків, які нараховуються на залишок коштів по Вашому рахунку та капіталізуються, та одночасно маєте вільний доступ до грошей у будь-який зручний для Вас час.

Примітки:
Розміщення депозит(ів)у в розмірі 150 000 грн. та більше здійснюється за наявності документів, що підтверджують джерела походження коштів (видатковий касовий документ іншого банку не є таким документом).

Отримати консультацію щодо відкриття депозитного рахунку Ви можете у менеджера банку за телефонами: +38 (044) 365-00-05, +38(044) 365-00-06 або у одному з наших відділень.