Провідний турецький банк
в Україні

Депозитні продукти

deposit.pngМи допомагаємо Вам заощадити і примножити Ваші гроші. Наш спектр продуктів дозволить Вам не тільки зберегти кошти, але й отримувати регулярний прибуток.

Ми прислухаємося до Ваших потреб. Для вирішення різних фінансових завдань КРЕДИТВЕСТ БАНК пропонує Вам як класичні, так і інноваційні депозитні продукти з гнучкими і вигідними умовами.

Ми цінуємо Ваш час. Щоб оформити депозит у КРЕДИТВЕСТ БАНКу Вам знадобиться мінімум зусиль і документів.

Депозит «Класичний»
Найбільш прибутковий з усіх депозитних продуктів, який ідеально підходить для збереження та примноження вільних коштів.

Депозит «Класичний +»
Один з найбільш прибуткових депозитних продуктів. На відміну від «Класичного», відсотки сплачуються щомісяця. «Класичний+» підходить для збереження вільних коштів та для отримання регулярного додаткового прибутку.

Депозит «VIP»
Депозит VIP дозволить Вам  заощадити і примножити кошти з виплатою відсотків навіть при  достроковому розірванні договору  за гнучкою системою ставок.

Депозит «Багатій»
Депозит «Багатій» дозволить Вам одночасно заощадити і примножити кошти завдяки капіталізації відсотків на Вашому депозитному рахунку
.

Вклад на вимогу «ДІАМАНТ ВЕСТ»    
Вклад на вимогу поєднує найкращі властивості вкладного та поточного рахунків. Ви отримуєте стабільний дохід від надійного Банку у вигляді відсотків, які нараховуються на залишок коштів по Вашому рахунку та капіталізуються, та одночасно маєте вільний доступ до грошей у будь-який зручний для Вас час.

Примітки:
Розміщення депозит(ів)у в розмірі 150 000 грн. та більше здійснюється за наявності документів, що підтверджують джерела походження коштів (видатковий касовий документ іншого банку не є таким документом).
Додаткові ставки для депозитів (Класичний, Класичний +, Багатій) якщо сума дорівнює/перевищує UAH 1 500 000: UAH +0,50%, USD +1,00%, EUR +0,50%.
Отримати консультацію щодо відкриття депозитного рахунку Ви можете у менеджера банку за телефонами: +38 (044) 365-00-05, +38(044) 365-00-06 або у одному з наших відділень.