Провідний турецький банк
в Україні

fg_big.jpg При розміщенні депозиту в КРЕДИТВЕСТ БАНКУ Ви можете бути впевнені у захисті Ваших коштів, оскільки КРЕДИТВЕСТ БАНК є постійним учасником Фонду гарантування вкладів фізичних осіб.

Фонд гарантує кожному вкладникові банків-учасників Фонду відшкодування коштів за вкладами з включенням відсотків у розмірі загальної суми вкладів в одному банку, але не більше 200 000 гривень (Закон України «Про систему гарантування вкладів фізичних осіб»).

Повідомляє, що 13.04.2022 набрав чинності Закон України «Про внесення змін до деяких законів України щодо забезпечення стабільності системи гарантування вкладів фізичних осіб» № 2180-IX від 01.04.2022 (далі - Закон). Публікація Закону: «Голос України» № 84 від 12.04.2022.

«Про внесення змін до деяких законів України щодо забезпечення стабільності системи гарантування вкладів фізичних осіб»  Див. тут

Зокрема, Законом передбачено, що протягом дії воєнного стану в Україні та трьох місяців з дня припинення чи скасування воєнного стану в Україні Фонд гарантування вкладів фізичних осіб відшкодовує кожному вкладнику банку кошти в повному розмірі вкладу, включаючи відсотки, нараховані станом на кінець дня, що передує дню початку процедури виведення банку з ринку, крім випадків, передбачених частиною четвертою статті 26 Закону України «Про систему гарантування вкладів фізичних осіб».

Реквізити Фонду гарантування вкладів фізичних осіб
  • Веб-сайт: www.fg.gov.ua
  • Телефон гарячої лінії: 0 800 308 108 (безкоштовно по Україні для дзвінків зі стаціонарних телефонів).
    044-333-36-55*(* згідно з тарифами оператора зв'язку).
  • Поштова адреса: 04053, м. Київ, вул. Січових Стрільців, 17.
  • Електронна пошта: fgvfo@fg.gov.ua