Провідний турецький банк
в Україні

Відкриття поточного рахунку

КРЕДИТВЕСТ БАНК пропонує послуги з відкриття та обслуговування поточних рахунків у національній та іноземній валютах фізичним особам - резидентам та нерезидентам.
 
Поточні рахунки у гривні
Поточний рахунок у гривні дозволяє Вам беспечно розміщувати та знімати грошові кошти у будь-який час.

На поточний рахунок Ви можете отримувати постійну зарплатню або будь-який інший регулярний прибуток. Цей рахунок можна використовувати для здійснення будь-яких переказів та платежів.

Окрім цього, у Вас є можливість керувати особистим рахунком дистанційно з вашого дому чи офісу за допомогою системи "Клієнт-Банк".

Поточні рахунки в іноземній валюті
Для здійснення переказів і платежів в іноземній валюті зручно використовувати поточний рахунок в іноземній валюті. Якщо Ви маєте друзів, родичів, бізнес-партнерів за кордоном або часто подорожуєте - цей рахунок саме для Вас.

У КРЕДИТВЕСТ БАНКу Ви маєте можливість відкрити валютний рахунок у євро, доларах, російських рублях та турецьких лірах. Цей рахунок можна використовувати для здійснення переказів у будь-яку країну світу в валюті.
У разі виникнення будь-яких питань, або необхідності отримання додаткових роз’яснень, наші фахівці з радістю допоможуть Вам за телефонами: +38 (044) 365 00 05,+38 (044) 365 00 06.