Trial period of the product has expired. You can purchase the full version of the product on the site www.bitrixsoft.com.

Провідний турецький банк
в Україні

over.jpgКорпоративний овердрафт — це технологія кредитування поточного рахунку позичальника для сплати платежів при відсутності власних коштів на поточному рахунку.

Банк списує кошти з поточного рахунку позичальника в повному обсязі, тобто автоматично надає кредит на суму, що перевищує залишок власних коштів. Погашання овердрафту здійснюється автоматично при надходженні коштів на поточний рахунок позичальника. Як правило, овердрафт не має цільового призначення, Ви маєте можливість використовувати овердрафт для оперативного короткострокового фінансування свого бізнесу та ліквідації касових розривів.

Цінові параметри овердрафта встановлюються індивідуально для кожного клієнта та залежать від фінансового стану, статусу клієнта (діючий клієнт або новий клієнт), забезпечення та періоду наявності безперервної заборгованості за овердрафтом.

Основні параметри Корпоративного Овердрафту:

Сума: 20%-30% від середньомісячних оборотів діючого клієнта Банку, до 10% оборотів для потенційного позичальника

Строк: до 12 місяців

Відсоткова ставка: Тип та розмір процентної ставки визначається рішенням Кредитного комітету Банку

Строк безперервної заборгованості: від 1 тижня до 6 місяців

Комісія:
до 1%** за встановлення ліміту

Можливе забезпечення: депозит, нерухомість, обладнання, автотранспорт. Товари в обігу та майнові права розглядаються тільки як додаткова застава. Ринкова вартість забезпечення (крім депозитів) повинна перевищувати кредит в 1,5-2 рази.

* - В залежності від строків траншів / застави / фінансового становища позичальника.
** - Комісія може бути 0% у випадку, коли процентна ставка включає в себе розмір комісії. Комісія може бути сплачена однією сумою або частково (щомісяця, щокварталу, пропорційно, тощо).ВІДКРИТИ РАХУНОК Депозит до 17%