Trial period of the product has expired. You can purchase the full version of the product on the site www.bitrixsoft.com.

Провідний турецький банк
в Україні

Корпоративним клієнтам

Ми допомагаємо Вам заощадити і примножити Ваші гроші. Наш спектр продуктів дозволить Вам не тільки зберегти кошти, але й отримувати регулярний прибуток.

Ми прислухаємося до Ваших потреб. Для вирішення різних фінансових завдань КРЕДИТВЕСТ БАНК пропонує Вам як класичні, так і інноваційні депозитні продукти з гнучкими і вигідними умовами.

Ми цінуємо Ваш час. Щоб оформити депозит у КРЕДИТВЕСТ БАНКу Вам знадобиться мінімум зусиль і документів.

Депозит «Класичний»
Найбільш прибутковий з усіх депозитних продуктів, який ідеально підходить для збереження та примноження вільних коштів.

Депозит «Класичний +»

Один з найбільш прибуткових депозитних продуктів. На відміну від «Класичного», відсотки сплачуються щомісяця. «Класичний+» підходить для збереження вільних коштів та для отримання регулярного додаткового прибутку.


Депозит «Багатій»
Депозит «Багатій» дозволить Вашій компанії одночасно заощадити і примножити необхідні для бізнесу кошти. Ви маєте можливість регулярного поповнення та капіталізації відсотків на депозитному рахунку Вашої компанії.

depozit2.jpg

Депозит «Овернайт»
Строковий вклад (депозит) «Овернайт» дозволить Вашій компанії отримати додатковий дохід без вилучення коштів з обігу при розміщенні депозиту на один день (вихідні та святкові дні). Ви маєте можливість отримати вищі проценти, ніж за залишками на поточних рахунках.   Детальніше за посиланням

Відсоткова ставка для кожного клієнта індивідуальна, залежить від суми, терміну розміщення та вартості залучення пасивів на дату оформлення депозиту.

Отримати детальну консультацію можна за телефоном 044 365 00 05(06)

Або заповніть онлайн заявку та очікуйте дзвінок спеціаліста.

Отримати консультацію щодо відкриття депозитного рахунку Ви можете у менеджера банку за телефонами: +38(044) 365-00-05, +38(044) 365-00-06 або у одному з наших відділень.
ВІДКРИТИ РАХУНОК Депозит до 17%