Провідний турецький банк
в Україні

Кредитування малого та середнього бізнесу «Обіговий капітал» – це можливість отримання кредитних коштів на Ваш поточний рахунок однією сумою або багаторазових кредитів (траншів) в межах встановленого ліміту кредитної лінії для подальшого фінансування конкретної операції (оплата сировини та матеріалів, оплата послуг, виплата заробітної плати, сплата податків та інших платежів, пов’язаних із господарською діяльністю тощо).

Цінові параметри кредиту встановлюються індивідуально для кожного клієнта та залежать від фінансового стану, забезпечення.

Основні параметри Кредиту/ Кредитної Лінії

Сума: до 25 000 000 грн. або еквівалент іноземної валюти. Розраховується індивідуально, в залежності від Ваших потреб та в залежності від фінансового стану, як правило, сума не перевищує виручку від реалізації протягом операційного циклу клієнта.

Строк: до 36 місяців

Відсоткова ставка: тип та розмір процентної ставки визначається рішенням Кредитного комітету Банку.

Графік погашення: щомісяця/індивідуальний графік погашення з врахуванням сезонності та специфіки ведення бізнесу.

Комісія: 1,0 % річних, UAH/USD/EUR за надання (ініціювання) кредитного продукту;

1,0 % річних, UAH/USD/EUR за обслуговування кредитного продукту.

Можливе забезпечення: депозит, нерухомість, обладнання, автотранспорт. Товари в обігу та майнові права розглядаються тільки як додаткова застава. Ринкова вартість забезпечення (крім депозитів) повинна перевищувати кредит в 1,5-2 рази

ВІДКРИТИ РАХУНОК Депозит до 17%