Провідний турецький банк
в Україні

Кредитування

Одним із пріоритетних напрямків банку – підтримка малого та середнього бізнесу. Для реалізації стратегії розвитку малого та середнього бізнесу Кредитвест Банк співпрацює з міжнародними, фінансовими організаціями, фондами, органами місцевої влади. Спеціалізовані кредитні програми надають доступ бізнесу до довгострокового фінансування на будь-які цілі.

Відкриття поточного рахунку

КРЕДИТВЕСТ БАНК пропонує послуги з відкриття та обслуговування поточних рахунків у національній та іноземній валютах юридичним особам-резидентам, фізичним особам-підприємцям, іноземним представництвам, нерезидентам-інвесторам.

Депозитні продукти

КРЕДИТВЕСТ БАНК надійний фінансовий партнер для зберігання коштів. Для юридичних осіб розроблені різноманітні строкові депозити, а також овернайти, які дозволяють отримувати прибуток щомісячно, в кінці терміну, а також без обмеження для господарської діяльності.

Державна підтримка агровиробників

В 2020 році АТ «Кредитвест Банк» долучився до державних програм здешевлення кредитування агровиробників. Напрямки фінансової підтримки: - державна підтримка розвитку тваринництва та переробки сільськогосподарської продукції - часткова компенсація вартості сільськогосподарської техніки та обладнання вітчизняного виробництва - фінансова підтримка розвитку фермерських господарств та фінансової підтримка заходів в агропромисловому комплексі

ВІДКРИТИ РАХУНОК Депозит до 17%