Провідний турецький банк
в Україні

JCR Eurasia Rating

 24 червня 2019 року міжнародне рейтингове агентство JCR Eurasia Rating підтвердили довгостроковий рейтинг АТ «КРЕДИТВЕСТ БАНК» за національною шкалою на рівні «АA (Ukr)», підвищивши прогноз до «Позитивний» з прогноз «Стабільний», що свідчить про дуже високий рівень інвестиційного класу Банку, та підтвердили короткостроковий рейтинг Банку за національною шкалою на рівні «А-1+ (Ukr)».

JCR Eurasia Rating також підтвердили довгострокові міжнародні рейтинги в іноземній та національній валютах на рівні «BB-», що є вищим за суверенний рейтинг країни.

Деталі рейтингів наведені нижче:

Найменування Рейтингу

Значенняl

Довгостроковий Міжнародний Рейтинг в Іноземній Валюті 

BB- /(Прогноз стабільний)

Довгостроковий Міжнародний Рейтинг в Національній Валюті

BB- /(Прогноз стабільний)

Довгостроковий Рейтинг за Національною Шкалою

AA (Ukr) /(Прогноз позитивний)

Короткостроковий Міжнародний Рейтинг в Іноземній Валюті

B /(Прогноз стабільний)

Короткостроковий Міжнародний Рейтинг в Національній Валюті

B /(Прогноз стабільний)

Короткостроковий Рейтинг за Національною Шкалою

A-1+ (Ukr) /(Прогноз стабільний)

Рейтинг Підтримки

2

Рейтинг Стійкості

AB

 

IBI-Рейтинг

30 червня 2020 року уповноваженим Національним рейтинговим агентством  IBI-Рейтинг було підтверджено довгостроковий кредитний рейтинг АТ «КРЕДИТВЕСТ БАНК» за Національною рейтинговою шкалою на рівні «uaAA+» із прогнозом «У розвитку» (рейтинг інвестиційного рівня).

 

IBI-Рейтинг також підтвердили Рейтинг надійності банківських вкладів АТ «КРЕДИТВЕСТ БАНК» на рівні 5+ «Відмінна надійність».

Фінансова установа з рейтингом  «uaAA+» характеризується дуже високою кредитоспроможністю порівняно з іншими українськими установами.

Рейтинг надійності банківських вкладів на рівні «5+ «Відмінна надійність» вказує на те, що фінансова установа надійна, вчасно розраховується за своїми зобов’язаннями, у відповідності із чинним законодавством, в тому числі із вимогами НБУ, має добру репутацію.

 

Найменування Рейтингу

Значення

Довгостроковий Рейтинг за Національною Шкалою

uaAA+

прогноз «Стабільний»

Рейтинг надійності банківських вкладів

5+ «Відмінна надійність»