Провідний турецький банк
в Україні

Шановні клієнти!

ПАТ “КРЕДИТВЕСТ БАНК” підвищив відсоткові ставки по депозитним продуктам, тепер ви можете скористатись перевагами надійного Банку, та отримувати до 24,5% у гривнях, до 8,5% в доларах США та до 8,5% в Євро.

Підвищення відсоткових ставок по депозитним продуктам від ПАТ КРЕДИТВЕСТ БАНК

Детальніше з новими умовами по депозитним продуктам можна ознайомитися за посиланням, в найближчому відділенні Банку, або за телефоном +38 (044) 365-00-05.

Про Банк:
Публічне акціонерне товариство “ВЕСТ ФАЙНЕНС ЕНД КРЕДИТ БАНК” (скорочена назва ПАТ “КРЕДИТВЕСТ БАНК”) було засновано у жовтні 2006 року.

Акціонером Банку є АТ “АЛТИНБАШ ХОЛДІНГ АНОНІМ ШІРКЕТІ” (100%), — один з найбільших та авторитетних турецьких холдингів, який провадить свою діяльність у багатьох галузях.

26.03.2015 уповноважене національне рейтингове агентство IBI-Рейтинг підтвердило Рейтинг надійності банківських вкладів ПАТ “КРЕДИТВЕСТ БАНК” на рівні 5 “Відмінна надійність”. Це означає, що фінансова установа надійна та авторитетна, виконує свої зобов'язання вчасно відповідно до вимог чинного законодавства та НБУ.  Крім цього ПАТ “КРЕДИТВЕСТ БАНК” є членом Державного фонду гарантування вкладів фізичних осіб.

ВІДКРИТИ РАХУНОК Депозит до 17%