Провідний турецький банк
в Україні

18 лютого 2021 року Голова правління Кредитвест банку Ігор Тихонов і радник голови правління банку Василь Невмержицький провели робочу зустріч з головою Житомирської обласної ради Володимиром Федоренко.

В ході зустрічі представники місцевої влади провели презентацію низки інвестиційних проектів, запланованих до реалізації в регіоні. Познайомили з можливостями діючого в Житомирській області бізнесу, його потребами. А також перспективними напрямами, особливо актуальними для регіону.

«Ми були вражені рівнем і глибиною залучення голови області в питання регіонального розвитку. Безпрецедентний рівень відкритості, готовність до співпраці, підтримки інвесторів на найвищому рівні - все це якісно відрізняє регіон», - поділився своїми враженнями Ігор Тихонов.

Він пояснив, що Кредитвест зараз будує на власній базі фінансово-інформаційний хаб. Який дозволить налагодити якісну комунікацію між представниками турецького капіталу і українським регіонами. А також буде допомагати розвивати торговельні відносини між бізнесами двох країн.

«Це не перший регіон, який ми відвідали в рамках нашої стратегії. Але тут нас приємно здивувала безпрецедентна готовність до співпраці і відкритість. Влада готова забезпечити повний супровід інвестору на всіх етапах реалізації проекту, дуже глибоко занурена в проблематику і перспективи регіону», - додав Василь Невмержицький.

В рамках робочої зустрічі сторони обговорили проект будівництва в Житомирській області Розумного Села. В рамках якого обговорюється ідея створення на базі економічно слаборозвиненого населеного пункту сучасного енергоефективного села з фермерськими господарствами.

Також обговорювалося питання реконструкції комунального готелю «Україна», що вимагає значних інвестицій і може бути реалізовано на принципах державно-приватного партнерства.

«Як і багато українських регіонів, Житомирщина має гостру потребу в інвестиціях в інфраструктуру. Мова не тільки про дороги й мости. Влада активно просуває ідею повноцінної реконструкції місцевого аеропорту, яка вимагає також будівництва нової смуги. Це також вкрай цікавий проект, оскільки такий аеропорт може стати альтернативним хабом київському Борисполю за рахунок своєї географічної близькості до столиці», - резюмував Ігор Тихонов.

За результатами зустрічі сторони домовилися почати роботу з підготовки 4-стороннього меморандуму про співпрацю. 01.jpg

02.jpg